HOTEL ***

Hotel Zamkowy***

Hotel Zamkowy*** położony jest na terenie Parku Krajobrazowego, na malowniczej skarpie. To urokliwe miejsce stanowi niepowtarzalną enklawę ciszy i spokoju. Idealnie nadaje się zarówno do pracy, jak i do wypoczynku. W zabytkowym budynku podzamcza znajduje się 19 luksusowo wyposażonych pokoi, w tym jeden apartament o powierzchni 60 m2. Obiekt może jednorazowo pomieścić 45 osób. W całym kompleksie Zamku Książ istnieje możliwość zakwaterowania ok. 180 osób.
Przestronne, jasne pokoje hotelowe zostały zaaranżowane tak, aby zapewnić Gościom komfort i wygodę. Wystrój pokoi oraz jego wyposażenie pozwalają zrelaksować się i odprężyć. Z większości pokoi rozpościera się przepiękny widok na Zamek Książ.
Hotel jest również idealnym miejscem na profesjonalne szkolenia, konferencje oraz spotkania integracyjne w dowolnych nastrojach i aranżacjach. Niepowtarzalna wielowątkowość i historyczna atmosfera Zamku Książ sprawią, że pobyt w naszym hotelu będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

STRUKTURA POKOI W KOMPLEKSIE ZAMKU KSIĄŻ:

  • 16 pokoi jednoosobowych
  • 48 pokoi dwuosobowych
  • 15 pokoi trzyosobowych
  • 9 apartamentów

Maksymalna liczba miejsc noclegowych ok. 180 Zamek Książ w Wałbrzychu to przepiękne miejsce na biznesowe spotkania i wypoczynek.

kom. 665 960 592 , tel. 74 665 41 44,
e-mail recepcja@hotelzamkowy.pl